+905425278634
Mecidiyeköy / Türkiye
Bizi takip edin
Şimdi Ara
+905425278634

ReLEx Gülümseme

ReLEx Gülümseme

Relex Smile Lazer tedavisi (  Küçük kesik lentikül ekstraksiyonu ) kontakt lens veya gözlük kullanma ihtiyacını ortadan kaldırmak için bıçaksız yapılan bir işlemdir.

Relex Smile tekniği ile miyopi ve astigmat problemlerini düzeltmek mümkündür. Bu teknikte LASIK tekniklerinde yaygın olarak tercih edildiği için kornea flebi yapılmasına gerek yoktur.

Kornea flebi yapılmadığı için iyileşme süreci LASIK işleminden çok daha hızlıdır. Yalnızca birkaç dakika sürer ve birkaç gün içinde tam sonucu alabilirsiniz. Tamamen bıçak ve kanatsızdır.

Smile Relex hastalarının FemtoLASIK’ten farklı olarak tek bir femtosaniye lazer cihazı ile gerçekleştirildiğinden birkaç cihazı değiştirmesine gerek kalmaz, bu da onu çok pratik ve kolay hale getirir.

VISUMAX Femtosaniye Lazer Sistemi

Refraktif göz ameliyatlarına yeni bir anlayış kazandırmıştır.

Visumax Zeiss, en iyi ve en çok tercih edilen refraktif göz cerrahisi teknoloji markasıdır. Yüksek kaliteli aktarım ve hassas kesim becerileri ile femtosaniye lazerin en son sürümünü kullanır.

Bu nedenle VisuMax, korneal refraktif ve tedavi amaçlı ameliyatlar için kullanılabilecek ideal yöntemdir. Hastalara farklı imkanlar sunar.

Smile ReLEx’in avantajları nelerdir?

  • Kornea kesisi, normal bir LASIK prosedüründen% 80 daha küçüktür. LASIK’te 20 mm, Smile ReLEx’te ise yaklaşık 4 mm’dir.
  • Kornea flebe gerek yok.
  • Korneanın tüm yapısı olduğu gibi korunur. Daha hızlı iyileşme.
  • Relex Smile sonrası hastalarda kornea hasar görmediği ve gözyaşı kanalları iyi çalışabildiği için genellikle kuru göz problemi yaşamaz.