+905425278634
Mecidiyeköy / Türkiye
Bizi takip edin
Şimdi Ara
+905425278634

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Kaşlar hem kadınlar hem de erkekler için çok önemli bir yüz özelliğidir. Genetik bozukluklar, yara izi veya yanma dokusu nedeniyle kaş kaybı yaşayan bir hasta varsa yapılabilir. Günümüzde herhangi bir tıbbi problemi olmayanlar tarafından kaş görünümünün iyileştirilmesi de tercih edilmektedir.

Kaş ekimi nasıl yapılır?

Saç ekiminde de aynı tıbbi protokol uygulanır. En önemli adım, sonuç olarak istenen tasarımı bilmektir. Doktorunuz işlem öncesinde kişisel beğeninizi de dikkate alarak size en uygun tedavi planlarını öneren bir konsültasyon gerçekleştirir.

Kaş işleminde başınızın arkasındaki saç köklerinden yararlanılır. Alıcı alan oldukça küçük olduğu için donör alanda geniş bir alanı tıraş etmeye gerek yoktur. Greftlerin alındığı donör alanda küçük bir “pencere” tıraş edilir.

Bir diğer çok önemli konu da kesilerin (kanalların) açısı ve yönüdür. Mümkün olan en doğal görünümü elde etmek için genellikle 25-30 derecelik bir açı ile yapılırlar. Kaş işleminde FUE yöntemi kullanılır ve yerli kaşların yoğunluğuna bağlı olarak çoğunlukla 300-700 civarında greft başarılı bir sonuç verebilir.